PARTNERS

Partners

Gayrimenkul İş Geliştirme & Planlama

 

İlgi göstermiş olduğunuz gayrimenkule sadece ekspertiz yaptırarak satın alma değerini öğrenmek, işin sonunda istediğiniz sonuca ve başarıya ulaşacağınız anlamına gelmeyebilir.

 

Gayrimenkulün; satın alma maliyetinden yatırım analizine, finansal ve hukuki yapılanmasından, planlama, teknik, geri dönüş araştırmasına, yatırımın elden çıkartılmasına kadar, ileri düzey ekspertiz hizmetinin alt kollarını bünyesinde barındıran bir hizmet kolumuzdur.

 

Kurumsal Kiracılı Yatırımlar

 

Sat-Kirala modelinden, kiracı arayışına, kurumsal kiracılı mülkün, elden çıkartılmasına kadar gelişen bir çok alternatif işlem modelinin profesyonel takibini yapmaktayız.

 

Sağlık ve eğitim tesisleri, gıda market zincirleri, O.S.B. tesisleri, kule, mağaza, iş merkezi, ofis katları, A.V.M. ve turistik tesis yatırımları, tecrübelerimizi maksimuma taşıdığımız hizmetlerin başında gelmektedir.

 

Yatırımı Elden Çıkartma

Bazı mülklerin satışı çok özeldir. Bu mülkler için münhasır yetkilenip; teknik, finansal ve hukuki prosedürlerin sağlanması gereklidir. Potansiyel alıcılarla, talep toplama sürecine girildiğinde göz önüne alınması gereken bir de gizlilik süreçleri eklenir.

 

Tecrübe ve birikimlerimiz bize bu süreçleri profesyonel bir bakış açısı ile doğru yönetmeyi öğretmiştir.

 

Yatırımın değerlendirilmesi ElisInvest'in en iddialı olduğu bir diğer koludur.

EAK-DESIGN

er medlem af

 

Danske arkitekt virksomheder - DANSKE ARK

Konstruktørforeningen - MAK - KF

World Architecture COMMUNITY - WAC

Copyright © All Rights Reserved 2018